Проект «Розумний будинок» - сучасні технології, що допомагають економити

Проект «Розумний будинок» - це високотехнологічний пристрій, іноді навіть із застосуванням інтелектуальних технологій.

Зараз такі технології вже більш доступні ніж колись. Так в останні роки ми можемо переслідувати тенденцію, що такі високі технології багатофункціональні і дешевшають. За допомогою «розумного будинку», ви можете істотно заощадити на електроенергії, воді і газі. Крім того, вони роблять ваш будинок більш комфортним і безпечним. Устаткування «розумний будинок» дозволяє заощадити на опаленні до 30%. Працює це все досить просто - опалюються тільки потрібні місця в будинку і в потрібний час. Наприклад, якщо немає нікого в будинку, то ця система припиняє його опалення. Температура в кімнатах починає підніматися тільки тоді, коли починають повертатися власниками. Крім того, ви можете керувати системою прямо з офісу за допомогою мобільного телефону або планшета.

Але і це ще не все, за допомогою такого способу ви зможете заощадити і влітку на кондиціонерах або ж на освітленні і споживанні електрики побутовими електроприладами.

«Розумний будинок» має деякі переваги перед традиційними технічними системами безпеки. Ви можете не просто контролювати, що відбувається в будинку, але і дистанційно керувати.

Однією з хороших здібностей технології «розумний дім» є попередження затоплення. Якщо датчик зауважив підвищену вологість, там де її не повинно було бути, то автоматично перекривається доступ води в будинок. Так ви можете бути впевнені, адже у вас не буде проблем із затопленням сусідів.

Також за допомогою «розумного будинку» можна добре заощадити на освітленні. Усі прилади, що не використовуються будуть вимикатися автоматично. Також у вас тепер не буде потреби розміщувати велику кількість вимикачів в будинку. Усе це можна зробити за допомогою одного приладу, крім того ви можете задавати якісь стандартні сценарії управління світлом. Наприклад, якщо з'явилося сонце на вулиці, то на вікна відразу ж приспускаються жалюзі. Уже ввечері, коли сонце зайде, - вікна відкриються і включиться світло там, де ви сидите.

Якщо ви хочете замовити технологію «розумний будинок», то дізнатись всі подробиці ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам за зазначеними контактними номерами. Вони обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором.

Ласкаво просимо!